Kurumsal

 

 

KAYAOĞLU MAKİNE Ocak 2006 yılında Aykut Kayaoğlu tarafından faaliyete geçmiştir. 2010 yılında KAYAOĞLU MAKİNE LTD. ŞTİ. olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Kayaoğlu Makine 1000m² kapalı alan ve 5000m² açık alanda hizmet vermektedir.

Gıda İşleme Makineleri imalatı ve montajı; Modüler ve PVC Konveyör Otomasyon Sistemleri imalatı ve montajı; Özel Makine Tasarım ile ilgili tüm konularda, montaj ve projelendirme; Çelik Konstrüksiyon İmalatı ve Yerinde Montajı; Fabrika Montaj ve Demontaj İşlemleri;  Keşif ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Sağlıklı keşif, doğru proje, kaliteli ürün, hatasız kurulum ve satış sonrası destek hizmetlerini İlke edinen firmamız akademik eğitimli, profesyonel ve uzman kadrosu ile tüm alt yapısını sağlam temeller üzerine inşa etmiştir.

MİSYONUMUZ

Yeniliklere açık, olaylara geniş bir açıdan bakarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, kaliteli hizmetlerimizle müşteri odaklı gelişmeyi sürdüren lider bir firma olmak.

VİZYONUMUZ

Firmamız teknolojik gelişmeleri takip ederek, sizlere en kaliteli ve güvenilir çözümler üretmeyi hedeflemektedir, Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kaliteli hizmet ile karşılamak başta iş verimliliğini arttırmak, zaman kayıplarını engellemek, birçok konuda teknolojik çözümler sunmak , en büyük hedefimizdir. Profesyonel ve etkin ekip çalışmasına inanırız. Dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlar, etik kurallara uygun hareket ederiz. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için bizler ekip olarak maksimum çabayı ve çalışmayı sergileriz.

Gösterim 5245 Cumartesi, 23 Aralık 2017 11:05

DUYURULAR

Error: No articles to display

ADRESİMİZ

Kayaoğlu Makine

Tel: 0266 721 30 38
Fax: 0266 721 30 48

Adres:  600 Evler Mahallesi Balıkesir asfaltı 6.km No:68 Bandırma-Balıkesir

GALERİ